Zakończenie Kursu OWD Zakrzówek

Kolejny, nurkowy egzamin Aquadrom Diving Academy za nami. Małopolska mekka nurków – Zakrzówek, nasi instruktorzy oraz fenomenalni kadeci – Paweł, Piotrek, Michał i Marcin.
Niech Wam chłopcy woda zawsze  przyjazną będzie.

Ale wróćmy do początku. Wspólna kawa na stacji benzynowej to już chyba tradycja naszych instruktorów. Ogrom ludzi przebywających na Zakrzówku chyba też. To co charakteryzuje świat nurkowy to obecność w takich miejscach jak krakowski kamieniołom zawsze jakichś znajomych twarzy. Ich sympatyczne reakcje dają poczucie jedności i przynależności do świata nurkowego. Tego dnia, Piotrek, Paweł i Michał z Marcinem mieli do niego dołączyć.

Po rozpakowaniu sprzętu i omówieniu profilu nurkowania wskoczyliśmy do wody na kilka godzin. Po krótkiej przerwie powierzchniowej przystąpiliśmy do drugiego nurkowania.
Powtórzenie ćwiczeń na platformie szkoleniowej poszły chłopakom świetnie, więc później zeszliśmy jeszcze trochę poniżej 7 metrów (Aquadromowa Tuba była dla chłopaków drugim domem) . Pomimo momentami słabej widoczności i temperatury 10 stopni nie mogliśmy odmówić sobie pamiątkowych zdjęć przy zatopionym statku. Zdjęcia można zobaczyć w naszej galerii.

Ostatnie zajęcia to zawsze czas podsumowań, ale również czas pożegnań i rozpoczęcia nowego rozdziału. Na powierzchni nasi pełnoprawni nurkowie i przyjaciele na pożegnanie dostali po naprawdę solidnym uderzeniu płetwą. To na szczęście drodzy Panowie.
Cudownych nurkowań w ciepłych i przejrzystych wodach !
Z wodnymi pozdrowieniami
Agnieszka
 
 kurs nurkowy OWD 1  kurs nurkowy OWD 2  kurs nurkowy OWD 3
 kurs nurkowy OWD 4  kurs nurkowy OWD 5  Kurs nurkowy sierpien OWD
 Zakończenie kursu OWD 2  Zakończenie kursu OWD 3  Zakończenie kursu OWD 4
  kurs OWD Zakrzowek 3   kurs OWD Zakrzowek 4   kurs OWD Zakrzowek 8

Zakończenie kursu OWD 5

koszulka ADA 2

Kosulka ADA koszulka ADA
koszulka ada 4 koszulka ada 3

 

 

Kurs nurkowania

Autor Krzysztof Śliwka PLUM-ART 4 kurs nurkowy Autor Krzysztof Śliwka PLUM-ART 5 kurs nurkowy Autor Krzysztof Śliwka PLUM-ART 6 kurs nurkowy
Autor Krzysztof Śliwka PLUM-ART 9 kurs nurkowy Autor Krzysztof Śliwka PLUM-ART 10 kurs nurkowy Autor Krzysztof Śliwka PLUM-ART 12 kurs nurkowy
Autor Krzysztof Śliwka PLUM-ART 13 kurs nurkowy Autor Krzysztof Śliwka PLUM-ART 14 kurs nurkowy Autor Krzysztof Śliwka PLUM-ART 16 kurs nurkowy