Kurs nurkowania Open Water Diver (OWD) - obecnie trwa!

Ty też możesz zrobić w końcu coś dla siebie!
Egzotyczne wakacje, plaże wypełnione białym piaskiem i rafy, które możesz podzwiać dzięki zdobytej licencji na nurkowanie. 

Uprawnienia zdobędziesz w połowie czerwca 2018 roku!

Gwarantujemy profesjonalne i kompleksowe szkolenie w naszym obiekcie! 

Oferta Aquadromu obejmuje 4 spotkania w rudzkim parku wodnym, na które składa się instruktaż teoretyczny, nurkowanie w nowatorskim basenie z ruchomym dnem oraz jedynej takiej 7 metrowej tubie dla płetwonurków. Ponadto w dniu zajęć kursanci mogą przez cały dzień korzystać z uroków Aquadromu pływając w basenach oraz relaksując się w Saunarium.


Dodatkowo każdy kursant będzie mógł jednorazowo odbyć dwugodzinny trening kondycyjny połączony z nauką poprawnej techniki pływania. W tych dniach każdy otrzyma całodniowy bilet do wszystkich stref.

Po zakończeniu szkolenia w Aquadromie, kursanci wraz z instruktorem wyjeżdżają na wody otwarte, aby przeżyć namiastkę podwodnej przygody i zanurkować do głębokości 18 metrów. Dwukrotny wjazd do baz nurkowych zawiera cena kursu, co w innych szkołach jest ukrytym kosztem. Na Koparkach lub Zakrzówku podczas jednego wjazdu odbywają się dwa nurkowania z przerwą na odpoczynek, czy indywidualną rozmowę z instruktorem.

Nurkowania kończą się zdobyciem certyfikatu federacji SSI, który otrzymacie w cenie kursu. Za każdym razem zapewniamy profesjonalny sprzęt nurkowy wraz z powietrzem oraz porady instruktora w wyborze prywatnego sprzętu, jak również rabat na jego zakup.

Cena kursu to 1499 zł bez ukrytych kosztów, co w sposób znaczący wyróżnia nas na tle pozostałych szkół nurkowych.

Jeżeli wciąż wahasz się, czy właśnie u nas odbyć kurs nurkowania, dodajemy jeszcze karnet,  który upoważnia do 10

 

wejść całodniowych do Strefy Rekreacji i Sportu oraz 5 całodniowych wejść do Strefy Rekreacji Sportu oraz Saunarium ważny do końca lipca 2017r.