Nurkowania Intro z Diving Academy 

 

Intro to wstęp  do profesjonalnego nurkowania. Polecane wszystkim, którzy myślą o zapisaniu się na kurs, ale nie są pewni, czy nurkowanie mogłoby stać się ich pasją. Nasze intro pomoże w podjęciu właściwej decyzji.  

Godzinne „intro w tubie” przeznaczone jest dla początkujących. Każdy kto ukończył 10 rok życia i nie ma przeciwskazań zdrowotnych, pod opieką naszego instruktora może próbować swoich sił w pełnym sprzęcie. Szkolenie zaczyna się od instruktażu teoretycznego oraz nurkowania w basenie sportowym na głębokość 180 cm. Dzięki temu początkujący nurkowie mogą stopniowo oswajać się z głębokością, by po wstępnym nurkowaniu w basenie udać się do jedynej takiej, 7-metrowej tuby do nurkowania. Tam, gdy adepci sztuki nurkowej nabiorą pewnej śmiałości, mogą nie tylko pływać między przeszkodami, ale także zagrać w podwodne gry takie jak kółko i krzyżyk, karty, czy ułożyć puzzle. 

Nurkowanie intro, to doskonała okazja, aby przeżyć niesamowitą przygodę we dwoje. To z myślą o nich powstała nasza oferta intra w parze. 

Potencjał naszej tuby został dostrzeżony przez Wojtka, który poprosił o pomoc w zorganizowaniu nietypowych zaręczyn – na głębokości 7 metrów. Wielu może się zastanawiać, jak wyznać miłość na tak dużej głębokości. Jak doskonale wiemy, niekiedy nie trzeba słów.  

Kupując godzinne intro w tubie chcemy zaproponować klientom także relaks po intensywnych przeżyciach. Dlatego też, do każdego biletu dołączamy całodniowy pobyt w Strefie Rekreacji i Sportu. 

Cena:
- 150 zł – pojedyncze intro + całodniowy pobyt w Strefie Rekreacji i Sportu
- 220 zł – intro w parze + 2 całodniowe pobyty w Strefie Rekreacji i Sportu